Worki

Worki świąteczne na prezenty

Worki świąteczne na prezenty

Chcielibyśmy zaproponować Państwu nasz produkt na Święta Bożego Narodzenia. Są to torby z folii polipropylenowej z motywem Świętego Mikołaja, do pakowania prezentów pod choinkę na gwiazdkowe prezenty.
Każdy, kto nie ma czasu na żmudne pakowanie prezentu w papier i oklejanie go taśmą klejącą lub obwiązywanie wstążkami, a torby papierowe są za małe lub zbyt drogie ma w końcu alternatywę nasze foliowe torby na prezenty. Szczególnie oferujemy je zakładom pracy i instytucjom na zbiorowe paczki świąteczne dla pracowników.
 

Dzięki swojej niskiej cenie oraz funkcjonalności cieszą się ogromnym powodzeniem wśród klientów. Klient, który nie ma czasu na żmudne pakowanie prezentu w papier i oklejanie go taśmą lub obwiązywanie wstążkami, a torby papierowe są za małe lub za drogie ma w końcu alternatywę;  nasze torebki. Wystarczy wrzucić prezent, nawet bardzo objętościowy, zawiązać torebkę od góry i paczka gotowa.

  

Dostępne rozmiary:

 

Rozmiar torby

Sposób pakowania do sprzedaży dla klienta

Cena netto za szt. w PLN

 

Cena netto za pięciopak*

w PLN

19x40

5-pak (mix wzorów)

0,85

4,25

24x48

5-pak (mix wzorów)

0,95

4,75

29x54

5-pak (mix wzorów)

1,20

6

50x55

pojedynczo

1,70

                        1,70  *szt.

Nie jest możliwy wybór wzorów torebek jakie mają się znaleźć w 5-paku. W opakowaniu zbiorczym jest mix różnych wzorów, sporadycznie mogą zdarzyć się takie same wzory.

Minimum zamówienia: 1 pięciopak.

Koszt transportu 25 zł netto (karton do 30kg). Kurier DPD za pobraniem.

 

powrót