Historia firmy Halinex Sp. z o.o. sięga lat 90 – początkowo funkcjonowaliśmy pod nazwą Halinex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe H&M Lewandowscy.
Przez pierwsze lata działalności mieściliśmy na ulicy Bartosza Głowackiego 5 w Bydgoszczy.

W 2000 roku, z uwagi na rosnące zapotrzebowanie na nasze produkty, usługi i idące za tym inwestycje w infrastrukturę doprowadziły do pobudowania nowego zakładu przy ulicy Wschodniej 1 w Bydgoszczy. Od chwili powstania do dnia dzisiejszego firma ma w 100% polski kapitał.

Od początku działalności firma związana jest z rynkiem folii przeznaczonej do różnych zastosowań. Oferujemy szeroki zakres różnego rodzaju opakowań. Poza tym jesteśmy również drukarnią fleksograficzną, świadczymy usługi nadruku.

Nadrzędnym celem działalności istniejącej od ponad 25 lat jest dostarczanie produktów i usług spełniających oczekiwania naszych klientów.

Staramy się dbać o podnoszenie jakości i bezpieczeństwa oferowanych przez nas produktów i usług. Dokładamy wszelkich starań o doskonalenie i innowacyjność usług. Współpracując z nami otrzymują Państwo profesjonalną opiekę oraz kompleksową obsługę. W każdej chwili służymy Państwu fachowym doradztwem, wiedzą oraz doświadczeniem.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.